Youtube Kanalımıza Hemen Abone Olun, Ücretsiz Eğitimleri Kaçırmayın! abone-buton
web-tasarimci
Anasayfa / Yazılım / Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım; İnternet ortamında tanıtım aracı olan ve firmaların sahip olması gerekli olan bir kurumsal kimlik bileşenidir. Web tasarımın amacı kullanıcıları firmaların iletişim, referanslar, kurumsal verileri gibi önemli bilgilerine kolayca ulaşmasını sağlamaktır. Rekabetin yüksek olduğu global piyasada kullanıcılara en hızlı ve kolay şekilde ulaşmak firmaların hedeflerine ulaşmalarında önemli bir rol oynamaktadır.

Ankara Web Tasarım

Web tasarımın firmalar açısından önemi ticari getirilerine katkı sağlamaktır. Web tasarımları bunu firmaların marka bilinirliğini artırarak, ürün ve hizmetlerinin daha kolay ulaşılmasını sağlayarak ve kıyaslama yapma imkanı sunarak sağlamaktadır. İnternet kullanıcıları firma seçimlerini yaparken karşılaştırma yoluna gitmektedir. İnternetin getirdiği kolay ulaşılabilirlik kullanıcıların daha fazla seçeneği aynı anda görmesini sağlar. Bu durum firmaları daha iyi web tasarımları ile kullanıcıları ikna etmeye mecbur bırakmıştır. Ankara web tasarım ajansı olarak bu noktada devreye giriyor ve firmalara rakiplerinden daha etkileyici web tasarım hizmetleri sunarak başarıya yaklaşmalarını sağlıyoruz.

web-tasarim-2

Ankara Web Tasarım Yapan Yerler

Profesyonel web tasarımcıları ile web tasarım hizmeti veren DinamikSoft web tasarımında dikkat çeken bir başarı göstermektedir. Bunun en önemli nedeni kullanıcı ile firmalar arasındaki bağlantıyı çok iyi seviyede kurmasıdır. Kullanıcı beklentileri ile firmaların cevaplarını eşleştirmek hazırlanacak olan web tasarımlarının etkili olmasını sağlayacak ve amacına ulaştıracaktır. Kullanıcıların firmalardan beklentilerinin doğru analiz edilmesi ve web tasarımının bu şekilde yapılması gerekmektedir. Ankara web tasarım yapan yerler arasında bulunan DinamikSoft bu konuda rakiplerinin önüne geçer ve firmalara sadece genel standartlarda bir hizmetten çok daha fazlasını sunar.

Ankara Web Tasarım Fiyatları

Ülkemizde internet kullanımı gün geçtikçe daha yaygı hale gelmektedir. Günümüzde neredeyse hemen herkes tarafından internet kullanılmakta ve alışverişlerde de güvenilmektedir. Bu da firmaları internet ortamında var olmaya mecbur bırakmaktadır. Piyasa pazar payının önemli bir kısmı internet üzerinden paylaşıldığı için firmalar başarı elde etmek için web tasarım yaptırmak zorundadır. İnternette var olmanın maliyetini karşılayamayacağını düşünen küçük ölçekli işletmeler için dahi DinamikSoft’ta çok özel çözümler yer almaktadır. Çok uygun Ankara web tasarım fiyatları ile internette var olabilmek mümkün. Çünkü sizler için hazırladığımız web paketleri hem uygun fiyat hem de kaliteli çözümler sunmaktadır.

Responsive Web Tasarım

web-tasarim-1

Responsive web tasarım ya da anlaşılır adıyla mobil uyumlu web tasarım yapılan web tasarımların her türlü cihazda estetik görünüm sunmasını ifade eder. Telefon, tablet ve pc gibi farklı ekran özelliklerine sahip cihazların her birinde aynı anda etkin bir görünüme sahip olan web tasarımları her türlü kullanıcı tarafından etkili bulunmaktadır. Özellikle son yıllarda internet bağlantılı akıllı telefon kullanıcıları internet kullanıcılarının yarıdan fazlasını oluşturmaktadır. Bu durum web tasarımcıları kullanıcılara platformdan bağımsız bir şekilde en iyi deneyimi sunmaya mecbur bırakmıştır. DinamikSoft olarak bizde artık bir zorunluluk olan responsive web tasarım hizmetini tüm müşterilerimize her paket içerisinde sunuyoruz. Web tasarımının en önemli bileşenlerinden birisi olan mobil uyumluluk bizde bir seçenek değil bir gerekliliktir.

Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım seçeneklerin bol olduğu sınırların hayal gücüne dayandığı bir alandır. Bu nedenle de verilecek hizmetler çok çeşitli olabilmektedir. DinamikSoft web tasarım hizmetlerini firmaların ihtiyaçlarına göre sınıflandırmaktadır. Bunlar;

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımları; firmaların tanıtım, iletişim, referans bilgileri ile ürün ve hizmetleri hakkında bilgileri kullanıcılara sunan marka bilinirliğini arttırmayı ve kullanıcıların firmalara daha kolay ulaşmasını sağlamayı amaçlayan web tasarımlarıdır. Maliyetleri diğer web tasarımlara göre daha uygun olmakla birlikte firmaların prestiji ve bilinirliği açısından etkileri büyüktür.

B2C E-ticaret Web Tasarım

Son yıllarda artan internet pazar hacminden pay almak ve mesafeli satış ile hedef müşteri coğrafyasını genişletmek isteyenler için olmazsa olmaz web tasarımlardır. Kullanıcıların alışverişlerini çok daha hızlı ve kolay yapmasını sağlarken, mağaza ve personel giderleri gibi önemli masrafları ortadan kaldırması ile firmalara büyük kolaylık sağlamaktadır.

B2B Web Tasarım

Firmalar arasında çok daha büyük çaplı ticaretlerin gerçekleşmesi, birlerini destekleyen ve tedarik sağlayan firmaların daha kolay bir şekilde alışverişleri tamamlamasını sağlayan business-to-business kavramının ihtiyaçlarına cevap veren web tasarımlarıdır.

Landing Page Web Tasarım

Landing page web tasarımları kullanıcılara doğrudan bir etkileşim yapma imkanı sunan ve müşteri yakalamayı amaçlayan sayfalardır. Bir web sitesi içerisinde yer alabileceği gibi tek sayfa olarak da yayınlanabilecek web sayfa tasarımlarıdır.Web Tasarım Fiyatarı

STANDART
1.749₺+KDV
1.249₺+KDV/ay
PREMIUM
2.499₺+KDV
1.749₺+KDV/ay
ULTRA
2.999₺+KDV
2.499₺+KDV/ay
Sayfa Sayısı 5 Adete Kadar 15 Adete Kadar 25 Adete Kadar
Tema Şablonu Hazır Tema Premium Tema Premium Tema
Landing Sayfa
Özel Form İnsan Kaynakları, Teklif İste İnsan Kaynakları, Teklif İste
Dinamikform
Sosyal Medya Bağlantıları
Whatsapp Erişimi
Hemen Ara Butonu
Kurumsal Mail Hizmeti 1 Adet 5 Adete Kadar 5 Adete Kadar
Mail Kotası Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Mail Sunucusu Yandex Mail Yandex Mail Yandex Mail
Hosting Hizmeti Standart Hosting Standart Hosting Standart Hosting
Yazılım Dili PHP V7.3 + MySQL Maria DB V27 PHP V7.3 + MySQL Maria DB V27 PHP V7.3 + MySQL Maria DB V27
SEO Uyumlu Metin İçerikleri 25 Adete Kadar
Slider/Banner Tasarımı 5 Adete Kadar Stok Görselleri 5 Adete Kadar Stok Görselleri 5 Adete Kadar Stok Görselleri
Forum Tanıtım Hizmeti (opsiyonel) (opsiyonel) (opsiyonel)
Firma Rehberi Tanıtımı (opsiyonel) (opsiyonel) (opsiyonel)
Sosyal Medya Tanıtımı (opsiyonel) (opsiyonel) (opsiyonel)
Google Ads Akıllı Kampanya Kurulumu (opsiyonel) (opsiyonel)
Google Ads Uzman Kampanya Kurulumu (opsiyonel) (opsiyonel) (opsiyonel)
Çok Dil Desteği (opsiyonel) (opsiyonel) (opsiyonel)
Logo Tasarımı (opsiyonel) (opsiyonel) (opsiyonel)
Sosyal Medya Hesaplarının Kurulması (opsiyonel) (opsiyonel) (opsiyonel)
Kategori Arama Motoru
Detaylı Arama Motoru
Özel Arama Motoru
Ürün Tanıtım Özelleştirmesi (opsiyonel) (opsiyonel)
Google Harita / Yandex Harita Kayıt (opsiyonel) (opsiyonel) (opsiyonel)
Mobil Arayüz Tasarımı

Web Tasarım İşlerimiz

Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun


youtube-abone-olSon Paylaşımlar